! registrace spuštěna ! 

 

Vážení přátelé a příznivci veteránismu,

s radostí Vás zveme na naše tradiční Setkání přátel Veterán klubu Kroměříž, které se uskuteční 3.8.2024 od 8 hodin na Velkém náměstí v Kroměříži. Letošní Setkání je určeno pro historická vozidla do roku výroby 1989, a bude to sobota plná nezapomenutelných zážitků. 
 
Pro registrované účastníky je připravena pohodová výstava v historickém centru Kroměříže na Velkém náměstí. Odtud bude následovat start do orientační jízdy malebnou krajinou moravských Chřibů. Užijete si krásné scenérie a zažijete jedinečný zážitek z jízdy vaším veteránem. Po cestě je pro vás připravena minimálně jedna zajímavá zastávka na rozptýlení a poznání něčeho nového. Jízdu zakončíte v reprezentativních prostorách na výstavišti v Kroměříži. Zde bude mít každý řidič možnost ukázat své dovednosti, a to, jak dokonale umí ovládat svého veterána při divácky oblíbené jízdě zručnosti. A pochopitelně bude mít možnost získat ještě nějaké body pro závěrečné vyhodnocení výsledků z celého dne. A co by to bylo za Setkání s přáteli, když by se neposedělo u dobrého oběda. Ten budou mít účastníci připraven ve stylové restauraci Na Rynku. 
 
Během celého odpoledne vás bude na výstavišti provázet doprovodný program v podobě módní přehlídky, výstavy veteránů, programu pro děti nebo zajímavé expozice v hale a na závěr slavnostní udílení cen za doprovodu živé hudby. Nejlepší účastníci budou oceněni poháry a dalšími cenami.
 
A na závěr pár důležitých informací.
Termín akce je 3.8.2024
Akce je pro vozidla do roku výroby 1989.
Počet účastníků stanoven na 80 posádek.
Startovné za řidiče 500 Kč a každý další spolujezdec 200 Kč ( = nárok na oběd).
Nově jsme zavedli registraci předem, abychom Vám mohli zajistit veškerý servis a akci jste  si mohli co nejvíce užít.
Bez registrace předem nemůžete akci absolvovat.
Uzávěrka přihlášek je 30.6.2024 nebo po naplnění kapacit.
 
A aby těch novinek nebylo málo, letos se můžou na naši akci Setkání přátel Veterán klubu Kroměříž poprvé přihlásit i vozidla splňující parametry ČR tzv. Youngtimer. Tyto vozidla schvaluje technická komise VKK po zaslání žádosti s informacemi a fotografiemi vozidla na email info@ceskyveteran.cz
Na viděnou se těší přípravný team Veterán klubu Kroměříž z.s.